11.9.12

Reedel, 7. septembril, toimus Tallinnas Lilleküla staadionil 2014 aasta MM-valikmäng Eesti ja Rumeenia vahel. Valikmängu aukülaliseks oli 73-aastane maestro Eri Klas, kes kätles kohtumise eest mõlemat koondist.

Kohtumist alustasid ründavamalt rumeenlased, kuid esimese ohtliku momendi tekitas eesti koondise vanameister Andres Oper, kelle vasaku jalaga löödud pall väravast väga napilt mööda lendas.
Poolaja lõpus paistsid eestlased silma valesöötude ja lohakusega, kuid oli õnn, et vastased ei võtnud Eesti kaitseliini poolt tehtud kingitusi vastu ning vaheajale mindi 0:0 seisuga.

Enne 2. poolaja algust tegi Eesti pool ka väikese vahetuse, sisse tuli Lindpere, kes vahetas välja Ojamaa.
Paar minutit peale teise poolaja algust hakkasid Rumeenia fännid pürotehnika ja paukpadrunitega möllama, vaid 5 minutit peale vahejuhtumit lõi Gabriel Torje esimese värava.

75. minutil lõi Ciprian Marica teise värava Rumeenia koondise eest. Mäng lõppes seisuga 0:2

Eesti - Rumeenia 0:2 (0:0)